листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за ЗК Пелагонија ад Битола -01.01-31.12.2020 год.


Неревидирани финансиски извештаи за ЗК Пелагонија ад Битола -01.01-31.12.2020.xls

Објавено на: 15.03.2021 14:54:04
Документ БР.: DOC_26445-100/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.