листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон финансиските извештаи за ЗК Пелагонија ад Битола -31.12.2020 год.


Образложение кон финансиските извештаи на ЗК Пелагонија ад Битола -31.12.2020 год..doc

Објавено на: 15.03.2021 14:54:08
Документ БР.: DOC_10191-253/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации