листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

                                                     Согласно Глава 6 од Правилникот за котација го објавуваме следниов извештај

                                                               - Годишен извештај на работењето за 2020 година.


Годишен извештај 2020 Interpromet.pdf

Објавено на: 19.03.2021 14:39:10
Документ БР.: DOC_10191-260/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации