листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


Неревидирани финансиски извештаи за ДГ БЕТОН АД  СКОПЈЕ -31.12.2020


31.12.2020.xlsx

Објавено на: 19.03.2021 14:43:25
Документ БР.: DOC_26445-103/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.