листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.2020


Берза Консолидација 31.12.2020.xlsx

Објавено на: 22.03.2021 14:06:59
Документ БР.: DOC_26445-107/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.