листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон резултатите на Група АД Единство - Струмица 31.12.2020


Образложение консолодација.pdf

Објавено на: 22.03.2021 14:07:09
Документ БР.: DOC_10191-263/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации