листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАНИ,КОНСОЛИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ  01.01.2020 -31.12.2020 


НЕРЕВИДИРАНИ,КОНСОЛИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ 2020.xlsx

Објавено на: 22.03.2021 14:09:25
Документ БР.: DOC_26445-108/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.