листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Известување за откуп на сопствени акции -Витаминка АД Прилеп


Izvestuvanje za otkup na sopstveni akcii 24.03.2021.docx

Објавено на: 24.03.2021 09:00:35
Документ БР.: DOC_12291-1/2021
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции