листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

 

Одлука за употреба и распоредување на нераспределената добивка до 31.12.2020 година.

 


6. Одлука за употреба и распоредување на нераспределената добивка до 31.12.2020.PDF

Објавено на: 29.03.2021 14:57:55
Документ БР.: DOC_12287-0/2021
Урнек: Распределба на добивка