листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Лице за контакт со инвеститори

 

Име и презиме: Васе Митев

e-mail: manager@grozd.mk

Телефон за контакт: 070/214-179


за лице за кон.со инвеститори.pdf

Објавено на: 30.03.2021 14:08:59
Документ БР.: DOC_10191-283/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации