листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.2020


ADG Trudbenik2020.xlsx

Објавено на: 30.03.2021 14:46:24
Документ БР.: DOC_26445-113/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.