листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани  консолидирани финасиски извештаи -ДГ БЕТОН АД СКОПЈЕ 31.12.2020


31.12.2020.xlsx

Објавено на: 31.03.2021 14:13:46
Документ БР.: DOC_26445-117/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.