листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Почитувани,
 

Во прилог Ви ја испраќаме одлуката за назначување на лице за контакт со инвеститори.

 


ODLUKA ZA KONTAKT SO INVESTITORI.pdf

Објавено на: 06.04.2021 14:10:59
Документ БР.: DOC_10191-323/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации