листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од Собрание на акционери


Odluki od sobranie.pdf

Објавено на: 09.04.2021 13:06:45
Документ БР.: DOC_12283-5/2021
Урнек: Други одлуки од собрание