листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Повик за собрание АД Грозд Струмица


ПОВИК.pdf

Објавено на: 20.04.2021 14:15:35
Документ БР.: DOC_10109-33/2021
Урнек: Јавен повик за собрание