листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Лице за контакт со инвеститори.


Лице за контакт со инвеститори - Олгица Блажева.pdf

Објавено на: 26.04.2021 09:08:40
Документ БР.: DOC_10191-355/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации