листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Го доставуваме Јавниот повик за годишно собрание на Градски Трговски Центар А.Д. Скопје


Oglas sobranie. 2021 doc.pdf

Објавено на: 26.04.2021 09:30:39
Документ БР.: DOC_10109-47/2021
Урнек: Јавен повик за собрание