листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за период 01.01.-01.03.2021


Биланс на успех 31 03 2021.xlsx

Објавено на: 27.04.2021 08:16:17
Документ БР.: DOC_12294-15/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.