листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог Одлуки за Собрание на акционери


Предлог Одлуки.pdf

Објавено на: 27.04.2021 14:10:38
Документ БР.: DOC_13285-89/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери