листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Повик за учество на Годишно Собрание на Друштвото 28.05.2021


Повик за учество на Годишно Собрание на Друштвото 28.05.2021.pdf

Објавено на: 28.04.2021 08:00:10
Документ БР.: DOC_10109-61/2021
Урнек: Јавен повик за собрание