листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки за собрание - Витаминка АД Прилеп


Предлог Одлуки.docx

Објавено на: 27.04.2021 15:21:53
Документ БР.: DOC_13285-95/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери