листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон консолидираниот биланс на успех 01.01-31.03.2021 година


Образложение кон консолидираниот биланс на успех за период 01.01-31.03.2021 година.doc

Објавено на: 28.04.2021 09:06:48
Документ БР.: DOC_10191-379/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации