листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

ПРЕДЛОГ ОДЛУКИ ЗА СОБРАНИЕ ЗА ДЕЛОВНАТА 2020 ГОДИНА


predlog ODLUKI za Sob.27.05.2021.pdf

Објавено на: 28.04.2021 14:15:18
Документ БР.: DOC_13285-99/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери