листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

БИЛАНС НА УСПЕХ ЗА ПЕРИОД ОД 01.01.2021 ДО 31.03.2021


3 Месечни известувања BILANS NA USPEH 01.01.2021-31.03.2021- трговски друштва - природа на трошоци.xls

Објавено на: 28.04.2021 14:15:18
Документ БР.: DOC_12294-40/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.