листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ЦОП СЛАВЕЈ А.Д.СКОПЈЕ неревидираните финансиски извештаи за период од 01.01.2021г. до 31.03.2021г.ќе ги објави на ден 29.04.2021г. после 13 часот.

Објавено на: 28.04.2021 14:10:18
Документ БР.: DOC_10191-386/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации