листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука од Собрание на акционери од 28.04.2021г.


2-Одлука за распределба на добивката по годишна сметка за 2020г..pdf

Објавено на: 28.04.2021 14:15:18
Документ БР.: DOC_12287-5/2021
Урнек: Распределба на добивка