листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

По Собрание на акционери одржано на 28.04.2021г. 


1.1Финансиски извештаи за 2020г. од овластен ревизор.pdf
1.2 Годишен извештај за работењето на друштвото.pdf

Објавено на: 28.04.2021 14:15:18
Документ БР.: DOC_12304-22/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи