листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание на акционери 31.05.2021год.


Javen povik za godisno sobranie 2021-FZC-converted.pdf

Објавено на: 29.04.2021 14:10:57
Документ БР.: DOC_10109-68/2021
Урнек: Јавен повик за собрание