листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон билансот на успех 31.03.2021 година


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ 31.03.2021 г..doc

Објавено на: 29.04.2021 14:29:58
Документ БР.: DOC_10191-409/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации