листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за постигнати резултати на Уготур АД Скопје 01-03/2021


Образложение кон Билансот на успех 01.01-31.03.2021.pdf

Објавено на: 29.04.2021 14:05:57
Документ БР.: DOC_10191-402/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации