листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за настанатите значајни промени во неревидираниот, неконсолидираниот Биланс на успех за периодот 01.01.-31.03.2021 година, како и влијанието на COVID 19 врз финансиското работење.


Obrazlozhenie_ADING poedinechen_31.03.2021.pdf

Објавено на: 29.04.2021 14:05:57
Документ БР.: DOC_10191-404/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации