листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидиран неревидиран биланс на успех 01.01.-31.03.2021


3 -2021 Консолидиран-месесечни известувања- трговски друштва.xls

Објавено на: 29.04.2021 14:52:33
Документ БР.: DOC_12294-74/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.