листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог-одлуки за Собрание на акционери


ГОД.ИЗВЕШТАЈ ТРГОТЕКСТИЛ.pdf

Објавено на: 29.04.2021 15:54:16
Документ БР.: DOC_13285-111/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери