листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Материјали за работа на собрание на акционери со напомена дека Ревизорскиот извештај ќе биде дополнително објавен.


izjava korporativno odnesuvanje.pdf
ГОД.ИЗВ. 2020 год..pdf
godisna smetka 2020.pdf

Објавено на: 04.05.2021 15:12:11
Документ БР.: DOC_13285-112/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери