листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за годишно собрание на РИК СИЛЕКС АД за 2019 и 2020 година


1 Javen povik 2019 и 2020.docx

Објавено на: 07.05.2021 14:44:08
Документ БР.: DOC_10109-75/2021
Урнек: Јавен повик за собрание