листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Одлука за откуп на сопствени акции


odluka sop.akcii.pdf

Објавено на: 10.05.2021 08:20:25
Документ БР.: DOC_12291-4/2021
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции