листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука за усвојување на извештајот за работењето на Службата за внатрешна ревизија во периодот од 01.01.2020 до 31.12.2020 година


Одлука за усвојување на Извештајот за работење на СВР.pdf

Објавено на: 11.05.2021 15:00:05
Документ БР.: DOC_12283-25/2021
Урнек: Други одлуки од собрание