листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлука за избор на членови на Органот на управување на ТД Макошпед АД Скопје


T5_Предлог одлука за избор на членови на Органот на управување на ТД Макошпед АД Скопје.pdf

Објавено на: 12.05.2021 15:10:35
Документ БР.: DOC_13285-121/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери