листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Почитувани,

Во прилог Ви доставуваме Предлог финансиски план на РЖ Услуги АД Скопје за 2021 год.


Predlog finasiski plan RZ Uslugi za 2021.pdf

Објавено на: 12.05.2021 15:51:05
Документ БР.: DOC_10191-441/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации