листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

 


Javen povik za sobranie 2021g.pdf

Објавено на: 14.05.2021 08:46:37
Документ БР.: DOC_10109-77/2021
Урнек: Јавен повик за собрание