листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Податоци за номинираниот кандидат за член на Надзорен одбор на Стопанска банка а.д. Битола

 


Податоци за номинираниот кандидат за член на Надзорен одбор на Стопанска банка а.д. Битола.pdf

Објавено на: 17.05.2021 14:12:03
Документ БР.: DOC_13285-125/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери