листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одбор на директори


Промени во органи на управување на друштвото.doc

Објавено на: 18.05.2021 15:00:58
Документ БР.: DOC_12285-14/2021
Урнек: Измени во органи на управување