листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

.


Ревидирани Финансиски извештаи на ОИЛКО за 2020 година.pdf

Објавено на: 19.05.2021 08:23:11
Документ БР.: DOC_12304-35/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи