листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Одлука донесена на Собрание на акционери 19.05.2021 година


Т6 Одлука за стекнување на сопствени акции со откуп.pdf

Објавено на: 19.05.2021 15:00:26
Документ БР.: DOC_12291-7/2021
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции