листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Корегирана одлука за распределба на добивка - корекција во текст(поддточки) на МЗТ ПУМПИ Ад Скопје


предлог одлука за распределба на добивка.docx

Објавено на: 19.05.2021 15:28:03
Документ БР.: DOC_13285-129/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери