листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

 РЕВИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ ЗА  ВЕТЕКС АД ВЕЛЕС ЗА 2020 ГОДИНА

 


finansiski izvestaj veteks.pdf

Објавено на: 20.05.2021 08:38:15
Документ БР.: DOC_12304-38/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи