листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

КОНСОЛИДИРАН ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАЈ ЗА ВЕТЕКС АД ВЕЛЕС ЗА 2020 ГОДИНА


konsolidiran izvestaj za 2020.pdf

Објавено на: 20.05.2021 08:54:12
Документ БР.: DOC_12304-39/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи