листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Распределба на добивка


T2.pdf

Објавено на: 21.05.2021 08:34:18
Документ БР.: DOC_12287-13/2021
Урнек: Распределба на добивка