листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен извештај за работењето и консолидиран годишен извештај за работењето


1_3_Годишен извештај за работењето на друштвото за 2020 год.pdf
3_3_Консолидиран годишен извештај за работењето за 2020 год.pdf

Објавено на: 21.05.2021 14:10:48
Документ БР.: DOC_10191-456/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации