листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен извештај од работењето на Факом Ад Скопје за 2020 год.


Годишен извештај за работењето на ФАКОМ АД Скопје 2020.pdf

Објавено на: 25.05.2021 15:48:06
Документ БР.: DOC_10191-458/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации